Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Аграрії переносять основну підкормку на весну через дефіцит добрив

Ціна на карбамід та селітру в Україні зростає.

Про це повідомляє Kyiv Mercantile Exchange (KME) за даними аналітичної групи «Інфоіндустрія».

Також подорожчав КАС - ціна якого становить 8800-8900 грн / т, СРТ. Основний попит на нього був на півдні України, де ціни були навіть нижче 8600 грн / т, СРТ.

В даний час, на півдні пропонуються нові партії болгарської та турецької селітри за ціною близько 10300-10500 грн / т, FCA бег. Проте ринок дуже повільно купує вагонні партії. Очікувана активність на складах нижче, ніж очікували.

Відзначається, що велика частина аграріїв готова зменшити обсяги внесення добрив восени і перенести основну підгодівлю на весну. Особливо це актуально через відсутність більшої частини фосфорних добрив. В даний час в Україні вже почалися закупівлі азотних добрив на весну.

Також уточнюється, що на Чорному морі і Балтиці ціна карбаміду підвищилася на 5-10 $ / т. Селітра коштує 10800 грн / т, СРТ 10500 грн / т з заводу.

Ціни на світовому ринку NPK і фосфорні добрива залишаються стабільними, однак, деякі корекції на вартість продукції на окремих ринках все ж є. Амофос може незначно подорожчати, тоді як диаммофос, навпаки, подешевшати.

Основний попит на карбамід сконцентрований в Південно-Східній Азії, тому можна спостерігати показові продажі партій карбаміду з Китаю до Австралії за ціною $ 310-315 / т, FOB. У Бразилії ціни на селітру знизилися до $ 238-240 / т CFR.

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com