Enter your email address:

   
   

Вже з наступного року українці можуть почати сплачувати ще й за транспортування електроенергії в мережі.

Верховний суд вирішив оскаржити законність обмежень, запроваджених в Україні у зв'язку з коронавірусом, які діють в країні з 6 квітня. Зокрема, ВС підготував конституційне подання, і планує його подати Конституційного суду.

Готується новий законопроект про прожитковий мінімум: що хочуть змінити

Прожитковий мінімум в Україні хочуть змінити народні депутати.

Українські медовари мають відпрацьовану технологію і чималий потенціал для виготовлення питних медів, однак реалізовувати його не поспішають. На заваді розвитку справи став не тільки горезвісний карантин, а й система оподаткування.

Нацбанк очікує, що українці почнуть після карантину більше витрачати готівки.

Педагоги, психологи і соцпрацівники: затверджено перелік посад, які можуть отримати до 100% від зарплати

В той час, як президент Володимир Зеленський звинуватив місцеві влади у затримці доплат медикам, постановою Кабінету Міністрів встановлена доплата працівникам постачальників соціальних послуг державного / комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання / перебування отримувачів (вдома), у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати.

Ціни злетять: як подорожчає проїзд у транспорті при карантині

Проїзд в громадському транспорті після відновлення його роботи подорожчає.

Кількість бідних в Україні різко збільшиться - ЮНІСЕФ

Понад 6 мільйонів людей в Україні можуть опинитися за межею бідності через соціально-економічну кризу, викликану роздутою панікою навколо ковід.

Винахідливість рейдерів не знає меж. Все частіше вони відмовляються від класичних сценаріїв незаконного збагачення та віддають перевагу «новим» схемам і аферам.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

Річковий зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» філії «Зеленодольська» у с. Мар'янське Апостолівського району Дніпропетровської області розпочне свою роботу вже в червні.

   
© newspravda.com