Enter your email address:

   
   
Як "піджаки", поляки і "реформи Нефедова" паралізували митницю. Чому на західному кордоні стоять кілометрові автомобільні черги

З запуском "нової митниці" від її голови Нефедова західний кордон паралізували рекордні багатокілометрові черги.

Найгірша ситуація на двох ділянках - КПП "Ягодин" на Волині і КПП "Тиса" на Закарпатті. На цих пунктах пропуску скупчилися як вантажівки, так і легковики з автобусами, які стоять на оформлення годинами.

"Страна" з'ясовувала, чому на кордоні стався колапс і коли розвантажать черги.


Ні-Бойкот

Довгі каравани фур на Закарпатті тягнуться від кордону до сусідніх сіл.

"Такого ще не було, щоб фури в селі стояли. По трасі неможливо проїхати. І так вже пару днів", - скаржиться "Страні" мешканка села Тийглаш Ужгородського району Оксана Коваль.

На Закарпатті - багатокілометрові черги фур доходять від КПП до сіл.

Аналогічна ситуація - на Волині. Митне оформлення чекають добу і довше.

Є кілька версій, чому західна межа виявилася паралізована.

За однією з них, причина - в анонсованій главою митної служби Нефьодовим "перезавантаженні", боротьбі з контрабандою, хабарами і чистки кадрів. Колишній куратор електронної системи держзакупівель "ПроЗорро" пообіцяв звільнити півтисячі "найодіозніших" співробітників митниці, "обезголовити схеми" і поставити "професійних і чесних людей", щоб через кілька місяців уникнути "такої ж історії".

"Ці черги вже називають "імені Нефедова". Митники перед прийдешніми звільненнями оформляють вантажі повільно і по всім розпорядженням, це свого роду бойкот новому керівництву, "італійський страйк". Частина з тих, кого хочуть звільнити, кажуть, уже все "порішали" і залишаються (ціна питання - кілька сотень тисяч доларів і лояльність). Інших все-таки замінять - на людей Павлюка (до недавніх пір маловідомий, але впливовий на митниці, чернівецький бізнесмен, давній друг Зе і в минулому помічник Ігоря Калетника, колишнього голови митної служби). На цих "професіоналів "тавра ніде ставити", - розповів "Страні" джерело на Волинській митниці.

Інше джерело запевняє, що на митниці перекривають контрабанду, через це всі фури і машини ретельно перевіряють - тотально зважують і сканують.

"Але це можуть бути "показові виступи, мовляв, нове керівництво бореться з контрабасом", - уточнює джерело.
Квота поляків, бунт "піджаків" і збої

За іншою версією, яку офіційно просувають на митниці, черги на кордоні утворилися з вини польської сторони, а саме через урізання квот на проїзд вантажівок (130 тисяч замість торішніх 260 тисяч). Колишні дозволи у фур закінчилися, а нові не видають.

"Всі їдуть на Словаччину, де ці дозволи в наявності і дешевше польських. Отже, ситуація залишатиметься напруженою і далі, поки не видадуть нові польські дозволи", - пояснює Закарпатської митниці УКРІНФОРМ Алла Дацюк.

Але тепер черги - і на польській ділянці кордону в Ягодині. Тут затори пояснюють вихідними і ремонтом пункту пропуску з польського боку, в "Дорогуську", який повинен завершитися до кінця цього року.

"Вантажівки дійсно перевіряють на меншій кількості смуг", - сказала журналістам прес-секретар Митної палати в Білій Підляській Мажена Семенюк.

Далекобійники на кордоні вважають, що зіграли роль відразу кілька факторів.

"Це і реформа Нефедова (бойкот і зависання системи через перезавантаження, він сам до речі попереджав про збої), і ремонт КПП, і закінчення терміну дозволів від поляків. Хоча останній фактор мінімально впливає, цих дозволів насправді вистачає", - говорить джерело в Західній прикордонній службі.

"Ще ж і "піджаки" перекривають дороги, щоб їм дозволили везти хоч греблю гати", - додає джерело.

Схему "піджаків" використовували, дроблячи великі партії товарів і декларуючи їх потім як товари для власних потреб підставних власників, щоб не платити податки. Відсутність в українському законодавстві обмежень, що стосується "натільного" перевезення товарів по тимчасовому критерію, дозволяє ділкам перетинати кордон десятки разів на добу.

За новими нормами, товари на суму до 500 євро можна ввозити, якщо людина був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає не частіше одного разу протягом 72 годин.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com