Enter your email address:

   
   

Від сьогодні дня НАК "Нафтогаз України" може залишити без газу виробників тепла по всій Україні.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці 104.ua в соцмережі Facebook.

"Сьогодні близько 16-00 всі оператори ГРМ в Україні отримали від Укртрансгазу листа з переліком всіх тепловиків, що працюють в області. В листі йдеться, що від завтрашнього дня і до кінця місяця жоден виробник тепла не має права споживати газ. Намагання зв’язатися з "Уктрансгазом" для отримання роз’яснень поки не дали результату", - йдеться в ньому.

У свою чергу у "Нафтогазі" заявили, що завтра всі клієнти отримуватимуть газ в нормальному режимі.

"Ми надали номінації виробникам тепла, Укртрансгаз їх підтвердив. Перевіряємо з УТГ, чому їх ще не побачили облгази.  Нікого, хто має підтверджену номінацію, не відключатимуть. Зберігайте спокій, будь ласка", - йдеться в повідомленні "Нафтогазу" в Facebook.

Після чого в облгазах заявили, що тепловики номінації на завтрашній день так і не отримали, але отримали листи від "Укртрансгазу" щодо скасування постачання газу з 21 листопада.

"Нафтогаз намагається на біле сказати "чорне". І замість того, щоб пояснити листи від "Укртрансгазу", які надійшли операторам ГРМ та тепловикам, а це 1200 підприємств по всій країні, щодо скасування постачання газу з 21 листопада, "Нафтогаз" намагається робити вигляд, що нічого не сталося. Але тепловики номінації на завтрашній день так і не отримали", - йдеться в повідомленні.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com