Enter your email address:

   
   

Міністр вважає, що Україні потрібна "гнучкість" на ринку праці.

Колективні трудові договори продовжать діяти на рівні індивідуальних та галузевих. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі, сільського господарства України Тимофій Милованов кореспонденту телеканалу "112 Україна", коментуючи новий законопроект "Про працю". 

"Я надавав статистику з опитування, яка показує, що більшість людей довіряє тому, що індивідуальні трудові угоди дозволять їм бути краще захищеними. Але також хочу наголосити, що не всі уважно прочитали закон, є колективні угоди, є галузеві угоди, профспілки зберігаються. ... Важливо наголосити, що ті колективні угоди, які існують, будуть продовжувати мати силу, вони мають більшу силу, ніж індивідуальні угоди. Індивідуальні трудові угоди не мають права порушувати права, які забезпечені в колективних, галузевих, профспілкових чи інших угодах", - зазначив міністр. 

"Світ і наші конкуренти в Європі, які забирають наших працівників, досить швидко рухаються, ми не встигаємо з такою швидкістю адаптувати закони, тому нам потрібна гнучкість на ринку праці", - зазначив він. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com