Enter your email address:

   
   

Виконавча служба стверджує, що не зобов'язана повідомляти платників про зміну суми аліментів.

Якщо ви сумлінно платите аліменти, але не стежите за змінами в законодавстві – ви автоматично стаєте злісними боржниками. Не завжди чоловіків або жінок, які платять своїм дітям повідомляють, що грошей треба переводити більше. І з'являється заборгованість. Так сталося з жителем Вінниці Олександром Зозулею. Але він вирішив довести, що заборгованість не його провина, пише Сегодня.ua.

    "Так, як мені озвучила дружина, після розмови з виконавицею, то десь близько дев'яти тисяч", – говорить Олександр.

Про такий борг перед власними дітьми Олександр дізнався несподівано. І подумати не міг, що став злісним неплатником. Був упевнений, що аліменти віддає справно, все до копійки. Щомісяця гроші переводить бухгалтерія. Але після змін в законі мав платити більше:

    "З 1 вересня 2018 року до 1 вересня 2019 року я мусив платити не менше п'ятдесяти відсотків. Але при цьому жодного повідомлення ні роботодавцю, ні мені, з Виконавчої служби не прийшло".

Державна виконавиця Галина Шендерук не пам'ятає, чи надсилала постанову роботодавцю. Але впевнена, що за змінами в законі мусить стежити бухгалтер підприємства і сам аліментник.

Галина Шендерук, державна виконавиця Липовецького районного відділу державної Виконавчої служби:

    "Якщо постанова про роботу направлена до серпня місяця, відповідно вказувалося 30%, бухгалтер мав подивитися чинне законодавство і зрозуміти, що там треба рахувати 50 відсотків".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com