Enter your email address:

   
   

Український парламент продовжив пільговий період зі сплати податків і платежів.

"Податкові канікули" і відстрочку за платежами продовжили. 30 березня Верховна Рада доповнила перелік податкових і соціальних змін, введених на період карантину, ухваливши закон №3275. Про те, що зміниться для платників податків, читайте у нашому матеріалі "Нові пільги і обмеження на час карантину: що узаконила Рада".

Планові перевірки спочатку заборонили до кінця травня, а тепер продовжили заборону на їх проведення до 30 червня 2020 року (крім держнагляду за високоризиковими підприємствами, контролю за цінами і держнагляду у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення).

Також ще на місяць продовжили скасування штрафних санкцій і пені за несвоєчасну або неповну сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ), несвоєчасне подання звітності. Якщо раніше передбачався "пільговий період" до кінця квітня, то тепер він продовжений до 31 травня включно.
При цьому на місяць також відсувається термін, протягом якого не розглядатимуть скарги платників податків, – теж до 31 травня 2020 року.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com