Enter your email address:

   
   
Ціни злетять: як подорожчає проїзд у транспорті при карантині

Проїзд в громадському транспорті після відновлення його роботи подорожчає.

Про це повідомив експерт з транспортних питань В'ячеслав Коновалов в коментарі Obozrevatel.

За його словами, питання про підвищення вартості проїзду вже вирішене, однак, ще обговорюється, яким буде це підвищення.

"Як мінімум третина ринку знаходиться в жахливому фінансовому становищі. Вони довго стояли, і їм треба якось "відбивати" ці кошти. Обмеження за кількістю пасажирів в транспорті - це автоматом означає, що витрати підвищаться. Поки обговорюється підвищення від 10 до 15 гривень. Вже зараз корпоративні перевезення, організовані місцевою владою для розвезення працівників стратегічно важливих підприємств, там беруть по 15 гривень", - сказав експерт.

Уряд раніше повідомляв, що на період карантину будуть діяти обмеження на кількість пасажирів в салоні транспорту. Природно, це вдарить по прибутку транспортних компаній, і це вже обговорюється їх власниками.

Мер Києва Віталій Кличко запевняв жителів столиці, що тарифи на проїзд у громадському транспорті міста після повноцінного відновлення його роботи підвищувати не планують, однак на приватних автоперевізників позиція влади Києва не вплине.

За словами В'ячеслава Коновалова, зростання вартості проїзду торкнеться також залізничних перевезень. Якщо планове підвищення тарифу в поточному році планувалося на рівні 20%, то тепер ціни виростуть на всі 30%.

Вимоги щодо обмеження кількості людей в салоні торкнеться й літаків, що само собою спричинить зростання цін на авіаквитки.

Транспортний експерт вважає, що в перший місяць авіакомпанії намагатимуться не піднімати ціни, щоб заманити клієнтів, "а потім ціни на пасажирські авіаперевезення різко злетять і будуть дуже високими".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com