Enter your email address:

   
   

В Україні збільшилась кількість трудових ресурсів, але спад економіки заважає людям знайти роботу.

Українським заробітчанам, які спецрейсом вилетіли на роботу в Естонію та порушили умови самоізоляції – загрожують штрафи та висилка з країни. Про таке заявили в МЗС країни.

І це лише один з багатьох подібних епізодів – констатують фахівці. Адже після запровадження карантинних обмежень в ЄС – сотні тисяч трудових мігрантів повернулися в Україну. І значна їх частина – досі у пошуках роботи, передає "5 канал".

"Загалом ми оцінювали трудову міграцію разом з маяковою і постійною на рівні 7,5 млн осіб. Максимум – на піку. З них близько 3 млн – це люди, які мають реальний статус за кордоном, вони працюють легально… А от решта – мають короткострокові контракти, в основному в Польщі. І значна частина цих людей – вона, звичайно, в Україні. Тому можна говорити про кількість від декількох сотень тисяч до 2 млн максимум", – зазначає експерт програми "Внутрішня та зовнішня політика" Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич.

Президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош додає: "Їх повернення говорить про те, що у нас збільшилась кількість трудових ресурсів. Але чи зможуть вони знайти роботу зараз при такому спаді економіки – на мій погляд, шанси не дуже великі".


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com