Enter your email address:

   
   
Знову шахраї: Українці отримують фейковий листи від Кабміну

Фейкова інформація поширюється по країні у вигляді електронної е-mail розсилки.

Про це повідомляє прес-служба ЦКС.

Як стало відомо фахівцям центру, фейкова інформація поширюється по країні у вигляді електронної е-mail розсилки. У повідомленні, яке приходить на пошту, українцям пропонують зареєструватися на сайті "Центру комунального сервісу", перейшовши за посиланням, і обіцяють оформити знижку на електроенергію. Посилання є помилковим.

"Листи надходять з адреси, домен якого схожий на урядову електронну пошту. Шахраї незаконно використовували логотип Кабміну і загальну візуальну стилістику особистого кабінету Центру комунального сервісу для поширення недостовірної інформації", - повідомляє прес-служба ЦКС.

"Уряд України впроваджує в IV кварталі 2020 року зменшення тарифу на електроенергію по всій території країни до закінчення карантинного періоду. Пропозиція актуальна до 15 вересня 2020 року", - пишуть в фейковому повідомленні. До листа додається "інструкція".

У ЦКС зараз займаються з'ясуванням ситуації. Центр має намір звернутися до відповідних органів із запитом про встановлення організаторів фейковик розсилок. При цьому фахівці ЦКС нагадують, що користуватися послугами центру можна тільки через особистий кабінет на сайті, а Центр не роздає ніяких знижок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com