Enter your email address:

   
   
Українські пенсіонери витрачають критично велику частку доходів на тепло

Середнє українське домогосподарство витрачає на теплопостачання 11% своїх доходів. Але у пенсіонерів ця частка «критично висока» – 25%.

Такі цифри були названі під час круглого столу «Соціальний захист людей похилого віку», повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Регулятор вказує, що для зниження фінансового тягаря для населення поряд із наданням субсидій має стати впровадження заходів з енергоефективності як самими мешканцями, так і ліцензіатами НКРЕКП, налагодження комунікації між надавачем комунальної послуги та споживачем.

А от частка витрат на електроенергію у середньомісячному доході домогосподарства в Україні становить 1,2%, і це утричі нижче за аналогічні показники у у країнах Центрально-Східної Європи.

Тим часом, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що субсидій на сплату житлово-комунальних послуг вистачить усім, хто їх потребує, попри скорочення фінансування у 2021 році.

Улітку міністр фінансів обіцяв,що у Кабінеті міністрів не розглядають варіант скорочення фінансування субсидій на житлово-комунальні послуги в 2021 році, на них виділять стільки ж коштів, скільки і на 2020.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com