Enter your email address:

   
   
Українців штрафуватимуть за маски на підборіддях

До парламенту надійшло два проекти законів про штрафні санкції щодо порушників карантину. Обидва законопроекти народилися в надрах Кабінету міністрів України.

Про це інформують ЗМІ 17 жовтня, ознайомилися з проектами законів на порталі Верховної Ради України.

Як повідомляється, один із законопроектів пропонує штрафи для порушників карантину в період пандемії COVID-19 – звичайних людей, фізичних осіб. А інший проект закону – для підприємств, юридичних осіб.

Згідно з першим проектом закону, в разі, якщо ми в громадському місці, наприклад ТЦ, спусти маску на підборіддя, нас можуть оштрафувати в 170 грн. Якщо ж ми таке порушення допустимо вдруге, то нас покарають вже на 255 грн.

Як нагадують юристи, раніше за подібне порушення стягували 17 тисяч грн штрафу, що непосильно для всіх пересічних громадян України.

У першому проекті закону сказано:

“Перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ”

А ось по 2-му проекту закону, про штрафи для підприємств, керівникам останніх доведеться заплатити від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн в разі, якщо вони впустили в громадське місце транспортні громадянина з маскою на підборідді або взагалі без такої.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com