Enter your email address:

   
   
В Україні незаконно привласнили понад 5 млн гектарів землі

Земельний кодекс прийнятий в 2001 році. З тих пір за 19 років його дії через механізм “безкоштовної приватизації” у приватників у власності виявилося 5 мільйонів гектарів української землі для ведення сільського господарства.

Про це днями, виступаючи по телебаченню заявив глава Держгеокадастра Роман Лещенко.

За словами Лещенка, “безкоштовна приватизація” землі і позбавлення територіальних громад права розпоряджатися землею сільгосппризначення в 2002 році привели до дерибану української землі чиновниками. Чиновники переводили землі в статус нібито для особистого сільського господарства. А такі землі можна було продавати і купувати.

Так від держави забрали 5 млн га сільгоспземель в приватні руки.

Однак, за словами глави Держгеокадастра, зараз його служба переводить всі дані про власників землі сільськогосподарського призначення в електронний реєстр. А в 2021 році депутати хочуть прийняти закон про національні структури геопросторових даних. За цим законом у вільному доступі буде інформація про реєстрацію землі, яка потрапила в приватну власність.

При цьому Роман Лещенко заявив:

«Ми покажемо всіх у всій красі ㅡ реєстрація, коли отримали, коли були посади, на кого оформляли. А найголовніше ㅡ ми покажемо сітки сформованих латифундій в приватній власності, що вимірюються сотнями тисяч гектарів землі на території України. Суспільство побачить і зробить відповідні висновки».

Отак, суспільство зробить висновки, тобто буде, як завжди - спіймали злодія, показали громадськості - і відпустили.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com