Enter your email address:

   
   
У Мінрегіоні заявили, що розробляють механізм зниження тарифів ЖКГ

У Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулась онлайн-нарада щодо використання питомих норм паливно-енергетичних ресурсів підприємствами житлово-комунального господарства.

Учасники заходу обговорили практичні аспекти використання норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, а також їх застосування при формуванні тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Як зазначила Наталія Хоцянівська, нормування витрат енергоресурсів – це не лише елемент регулювання у тарифній політиці, це також індикатор ефективної діяльності підприємств теплопостачання.

«Для того, щоб нормування витрат енергетичних ресурсів відбувалось не лише на папері, необхідно вирішити питання застосування підприємствами застарілих технологій, а це потребує досить великого обсягу фінансових ресурсів. Потрібно працювати у напрямку вдосконалення системи використання норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів та створювати стимули для їх економії і раціонального використання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення», – зазначила заступник Міністра.

За її словами, найближчим часом буде розглянуто питання щодо перегляду положень міжгалузевих, галузевих та регіональних методик з нормування питомих витрат енергоресурсів.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com