Enter your email address:

   
   
П'ять українських виробників масла оштрафували за підробку товара, - АМКУ

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував п'ять компаній за виробництво підробленого вершкового масла на загальну суму 30 млн гривень.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Зокрема, АМКУ оштрафував ТОВ "Богодухівський молокозавод" (Харківська обл.) на 20,6 млн гривень; ТОВ "Малороганський молочний завод" (Харківська обл.) на 4,4 млн гривень; ТОВ "Гайсинський молокозавод" (Вінницька обл.) на 3,6 млн гривень і ТОВ "Сімол" (Київська обл.) на 1 млн гривень. Раніше за подібні порушення АМКУ наклав штраф на ТОВ " Інтер-Мол "(Дніпро) у розмірі 968 тисяч гривень за недобросовісну конкуренцію.

"Комітетом виявлено ряд недобросовісних виробників, які виготовляли суміші з невідомими складовими і при цьому називали продукт "маслом". У деяких випадках вміст немолочних і рослинних жирів досягав 90-100%", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: СБУ заблокувала масштабне виробництво підробних сильнодіючих ліків
Відзначається, що подібний продукт, крім продажу в магазинах і на оптових ринках, поставлявся через систему публічних закупівель в школи, дитсадки, інтернати, лікарні. Тому мова йде не тільки про недобросовісну конкуренцію і неповагу до споживача, а й про загрозу здоров'ю людей.

"На жаль, не тільки вищезазначені суб'єкти господарювання фальсифікували молочну продукцію. Комітет завершує розгляд справ щодо інших виробників, порушники будуть притягнуті до відповідальності за порушення конкурентного законодавства", - резюмували в Комітеті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com