Enter your email address:

   
   
У 2019 українські рибалки вже не зможуть ловити рибу в Азовському морі

Українські рибалки можуть назавжди втратити можливість ловити рибу в акваторії Азова

Така заява пролунала від представників Державного агентства рибного господарства України. Вони підкреслили, що в України більше немає домовленості з Росією.

У жовтні українські та російські представники проводили наради з визначення квот по вилову риби в Азовському морі. Це є звичайною міжнародною практикою, однак Рефат Чубаров і депутат Сергій Висоцький наполягали на тому, що з Росією більше не можна домовлятися. В агентстві спробували пояснити, що відомство не здає національні інтереси і обговорює економічну сторону і роботу для рибалок. Якщо не буде підписаний протокол комісії, вони назавжди втратять можливість ловити рибу в акваторії Азова. «Є загроза втрати частини промислової акваторії моря, тому що не будуть узгоджені запаси, які не будуть видані дозволи. Ми побоюємося скорочення вилову риби», - заявляв Андрій Кравченко, заступник голови відомства.

Він нагадав, що в Азовському морі зараз працюють 90 риболовецьких підприємств, і роком раніше обсяги вилову досягали 37000 тонн. У Держрибагентства додали, що в межах своєї компетенції намагаються вживати всіх необхідних заходів, щоб захистити рибалок. В даний час Держрибагентство проводить консультації з органами виконавчої влади, щоб ті дозволили створити правові умови для рибалок в басейні Азова в наступному році.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com