Enter your email address:

   
   

Споживачі комунальних послуг в Україні зможуть вимагати проведення перевірок якості житлово-комунальних послуг та отримувати компансації за неякісні ЖКП.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає УНН з посиланням на прес-службу уряду.

"Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКП та в подальшому отримувати відшкодування. Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком", - наголосив Зубко.

З його слів, для підвищення якості надання ЖКП та послуг з управління багатоквартирним будинком в уряді розробили Механізм перевірки їх належної кількості та якості, визначених типовим договором між споживачем та постачальником. 

Так, урядовою постановою затверджена форма акта-претензії та механізм його задоволення. Документ розроблено Мінрегіоном та вступає в силу з 1 травня 2019 року.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com