Enter your email address:

   
   
Житло

Ціни на житло після виборів у 2019 році зростуть до 20%, вважають у Конфедерації Будівельників України (КБУ).

“Реалії 2018 року частково продовжаться в 2019 році. Ціни на нерухомість в Україні будуть поступово зростати. На початку року різкого зростання цін не передбачається, проте після виборів житло подорожчає до 20%”, – повідомляється в прес-релізі КБУ.

На ціни в 2019 році, на думку КБУ, впливатиме висока пропозиція і малий попит, збільшення процентних ставок за кредитами, зростання зарплат, цін на будматеріали, логістику, паливо. При цьому стимулювати попит покупців буде грамотна концепція проекту, якість будівництва, політика ціноутворення і високий рівень експлуатації комплексу.

КСУ також планує спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ переглянути низку державних будівельних норм, а також завершити обговорення законопроектів про захист постраждалих інвесторів і про довгобуди.

Згідно з прес-релізом, в 2019 році Нацбанк розраховує на зростання темпів кредитування в сфері нерухомості. При цьому темпи кредитування населення зросли в 2018 році на 40%, повідомляє КБУ з посиланням на НБУ.

За даними КБУ, в поточному році спостерігалося здешевлення житла елітного класу – середня ціна за 1 кв. м у Києві в 2018 році склала 53 тис. грн, що на 13% нижче, ніж у 2017 році; водночас житло економ-класу подорожчало майже на 14% порівняно з 2017 роком – до 19 тис. грн за кв. м.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com