Enter your email address:

   
   
субсидія

За його словами, верифікація (перевірка) рахунків споживачів, які отримують субсидії, дозволить побачити реальну ситуацію з субсидуванням.

Повна монетизація субсидій дасть можливість провести верифікацію, яка дозволить відстежити реальну кількість фактичних одержувачів субсидій, заявив глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в ефірі 5 каналу, повідомляє УНИАН.

"Саме давши гроші споживачам, ми зможемо чітко відстежити, які рахунки є фіктивними, тобто виявити, які абоненти не існують, адже гроші крадуться саме через неіснуючих абонентів", - сказав Коболєв.

"Вся проблема монетизації субсидій крутиться навколо простого слова" верифікація "- які рахунки субсідіантов є реальними, а які фіктивними. Якщо це зробити, то ми побачимо дуже цікаву картину, коли реальних людей менше, ніж кількість тих, кому нараховувалися субсидії останні 2-3 роки", - зазначив Коболєв.

На думку глави "Нафтогазу", процес верифікації може бути завершений тільки після переказу коштів всім реальним споживачам.

"Якщо гроші не надходять на рахунок споживачів і ними не можна вільно розпоряджатися, то це не монетизація", - сказав він.

Коболєв також зазначив, що, за даними компанії, абсолютна більшість облгазів мають в своїх реєстрах фіктивні адреси.

"Наведу як приклад" Кіровоградгаз", де після перевірки ми виявили достатню кількість фіктивних адрес в абонентській базі. З огляду на українські реалії, є ймовірність того, що 90% облгазів також мають фіктивні адреси", - підкреслив він.

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com