Enter your email address:

   
   
Фірташ

Суд Кіпру наклав арешт на рухоме і нерухоме майно бізнесмена Дмитра Фірташа майже на $ 46 млн.

Як повідомляє "Коммерсант", забезпечувальні заходи торкнулися і головної компанії олігарха Group DF Holdings Limited, яка фактично керує всім бізнесом Фірташа.

"Приводом став позов російського банку ВТБ, якому заборгували дві структури бізнесмена - ПрАТ "Юкрейніан Кемікал Продактс" і ТОВ" Титанові інвестиції ", які є власниками низки заводів в окупованому Криму. Загальна сума заборгованості становить понад 2,5 млрд руб", - пише видання.

За даними джерел видання, позов в окружний суд кіпрського міста Лімасол був поданий ще 20 грудня минулого року юристами банку ВТБ і через тиждень по ньому були прийняті забезпечувальні заходи. Сам позов по суті почнуть розглядати в кінці січня.

За словами джерел, Фірташ - бенефіціар приватного акціонерного товариства "Юкрейніан Кемікал Продактс" і зареєстрованого в Росії ТОВ "Титанові інвестиції".

Ці компанії є власниками низки великих хімічних підприємств в Криму, що займаються виробництвом діоксиду титану, що має різне застосування в різних галузях промисловості - від виготовлення паперу та вогнетривкого скла аж до бетону і гуми.

Як зазначається, позивачі просили накласти забезпечувальні заходи на майно мільярдера і компаній Group DF Holdings Limited, Letan Investments Limited і Tolexis International Limited.

Сам позов ВТБ пов'язаний з кредитом, який ще в кінці квітня 2015 року взяли в банку "Юкрейніан Кемікал Продактс" і "Титанові інвестиції". Уже в лютому наступного року позичальники "забули" про свої зобов'язання, переставши проводити виплати.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com