Enter your email address:

   
   
файні меблі

Дитячі загадки часто б'ють, що називається, «не в брову, а в око». А тому ми, мабуть, використаємо одну з них: на нього можна лягти і можна сісти.

Напевно, ви зрозуміли, що мова йде про диван. Адже даний виріб дійсно можна використовувати як для «вертикального», так і для «горизонтального» відпочинку. А тому життя без дивана зручної точно не назвеш.

А оскільки дивани користуються величезною популярністю серед споживачів, то сучасні виробники меблів дійсно балують нас достатком моделей. Адже данний м'який виріб стане прикрасою будь-якої кімнати - будь то вітальня, спальня, дитяча або навіть кухня. Та й, до того ж, хороший диван - наочне уособлення комфорту. Але, зрозуміло, для різних приміщень дивани мають різне функціональне призначення (а, значить, - і зовнішній вигляд).

Обговоріть «ціну питання» з домочадцями

Однак, говорячи про вибір м'яких меблів, варто відзначити, що справа ця зовсім непроста. Як відзначають фахівці файні меблі, без знання деяких деталей ви тут точно не обійдетеся. Адже навіть вартість виробу часто викликає суперечки у членів родини. А все тому, що рідко хто здогадується заздалегідь домовитися про суму, яка влаштує всіх, і яка не дуже значно вплине на сімейний бюджет. Тому - перш за все, обговоріть «ціну питання», а інакше існує велика ймовірність закабалити себе кредитом, і тут вже ніякої диван в радість не буде, повірте.

Не захаращуйте приміщення

Розмір виробу - також важливий нюанс. Адже від цього залежить, наскільки зручно вам буде пересуватися по кімнаті. Захаращені меблями приміщення - аж ніяк не показник «розуму і кмітливості». Тому при калькуляції габаритів нового дивана повинні враховуватися як розмір кімнати, в якій він буде встановлений, так і кількість інших предметів обстановки, з якими йому доведеться бути сусідами. На розмір дивана також впливають функції, які він буде виконувати. Скажімо, якщо ви плануєте даний виріб використовувати для щоденного нічного відпочинку, то воно повинно бути оснащено міцним механізмом трансформації.

Для кожної кімнати - особливий диван

Важливу роль відіграє і те, в якій кімнаті буде стояти ваш новий м'який предмет обстановки. Диваном для вітальні цілком може служити канапе або софа. Однак якщо ви настільки гостинні, що час від часу готові залишати у себе на ніч друзів або родичів, то вам, звичайно ж, доведеться обзавестися додатковим спальним місцем з надійним механізмом трансформації.

Диван для спальні - це окрема розмова. В його основі обов'язково повинен бути міцний, надійний каркас, а спальне місце повинне бути комфортним настільки, щоб забезпечувати вам міцний, здоровий сон щоночі. Якщо вам більше до душі «розкладушка», то ви повинні бути впевнені, що на механізм трансформації можна покластися на всі сто.

Диванчик на кухні - теж не таке вже й рідкісне сьогодні явище. Однак, з огляду на брак місця, для даного приміщення зазвичай вибирають м'який куточок.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com