Enter your email address:

   
   
Кабмін заборонив встановлювати бойлери в квартирах і відмовлятися від гарячої води

Уряд обмежив можливість відмови від послуг центрального опалення та гарячого водопостачання.

Замінити комунальний сервіс на окремий котел або бойлер можна буде лише в тому разі, якщо не менше половини мешканців вже відрізали свої квартири від загальної труби, передає UBR.

Відповідні зміни передбачені новим законом про ЖКГ, який набув чинності 1 травня 2019 року. Так, власник квартири має право відмовитися від зазначених комунальних послуг лише в тому випадку, якщо до моменту запуску закону не менше половини власників житла і нежитлових приміщень вже відмовилися від них.

Місцева влада повинна розмістити на офіційному сайті повний список будинків, у яких вже відключені від централізованих послуг половина і більше квартир. Також вона буде приймати заявки на відключення.

При складанні заяви необхідно вказати причини відключення, а також вказати альтернативи, якими можна замінити комунальну послугу. Після цього спеціальна комісія дасть рекомендації щодо відключення, а також порадить, де і в якому обсязі збирати техумови для проектної документації.

Відключення необхідно провести до 1 жовтня з умовою, що дана процедура не перешкодить подальшому постачання інших квартир загальноміським опаленням і гарячою водою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com