Enter your email address:

   
   
Українцям продаватимуть газ за різними цінами з травня

Вартість палива залежить від тарифу на транспортування для кожної області.

З травня українці платитимуть за газ за новими тарифами. Причому для кожного постачальника палива встановлена ​​своя ціна. Пов'язано це з введенням НКРЕКУ нових тарифів на транспортування для АТ «Укртрансгаз» в кожній області України. Про це UBR.ua розповіли в Асоціації газового ринку України (АГРУ).

До цього вартість газу була єдиною для споживачів у всіх регіонах, так як для всіх областей діяв однаковий загальний тариф на доставку газу, який складається з тарифу на транспортування для АТ «Укртрансгаз» і тарифу на розподіл для операторів газорозподільної системи (ГРС). Але з 1 травня для кожного регіону почав діяти свій тариф на доставку.

Нагадаємо, уряд і Нафтогаз врегулювали ціну газу для потреб побутових споживачів з 1 травня 2019 року. Відповідно до проектів додаткових угод, спрямованих НАК «Нафтогаз України» постачальникам зі спеціальними обов'язками, оптова ціна газу за яким Нафтогаз продає газ для побутових споживачів з 1 травня 2019 по 5 990 грн. / тис.куб.м3.

Кінцева вартість газу повинна становити 8 247 грн. / тис.куб.м3. При цьому, додаткові угоди також регулюють питання оптової ціни для потреб побутових споживачів на червень 2019 року, яка складе 6 299 грн. / тис.куб.м3. Отже, кінцева ціна газу повинна становити 8 627,01 грн. / тис.куб.м3.

Однак, споживачам слід звернути увагу на те, що кінцева вартість блакитного палива в платіжках буде різною на всій території України. Така різниця обумовлена рішенням НКРЕКУ ввести для дочірньої компанії НАК «Нафтогаз України» - АТ «Укртрансгаз» тарифу на транспортування газу, виходячи з замовленої потужності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com