Enter your email address:

   
   

Малозабезпеченим сім'ям із державного бюджету позичать гроші на власну справу.

Мінсоцполітики відзначилося черговою ініціативою. На цей раз міністерством розроблений законопроект, яким пропонується запровадити деякі стимулюючі механізми для переходу малозабезпечених сімей від одержання соціальних виплат до працевлаштування та економічної незалежності.

Так, у проекті йдеться про обов’язкову реєстрацію особи непрацюючого працездатного члена сім’ї в державній службі зайнятості, підписання ним індивідуальних рекомендацій щодо працевлаштування, запровадження участі в громадських роботах упродовж періоду виплати допомоги і непрацевлаштування.

Цікавою також є пропозиція запровадити заходи економічної самостійності малозабезпечених сімей, зокрема надання можливості працездатним непрацюючим їх членам розпочати власний бізнес за рахунок коштів державного бюджету.

Така фінансова допомога буде одноразовою, безвідсотковою та поворотною, її розмір, порядок надання та умови повернення визначатиме Кабмін.

Також непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей віднесуть до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com