Enter your email address:

   
   
У Зеленського розповіли про майбутню пенсійну систему

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що потрібно ввести в Україні приватне пенсійне страхування, на додаток до державного. Оскільки це створить конкуренцію і позитивно вплине на державу.

Про це він зазначив в інтерв'ю журналісту 24 каналу Антону Голобородько в програмі «Голобородько».

За словами Стефанчука, на систему адміністрування витрачаються величезні кошти, що вже демонструє свою неефективність.

Тому для початку варто переглянути систему адміністрування системи і ввести альтернативу у вигляді приватного пенсійного страхування для осіб, які самі хочуть собі відкласти на пенсію. Але друге повинно включати чіткі правила для страхових компаній, які будуть цим займатися - щоб це не були компанії- «одноденки», - заявив представник Зеленського.

Він зазначив, що вони на будь-якому рівні хочуть провести диверсифікацію - тобто поряд з державним запустити приватне.

Стефанчук розповів, що питання пенсійного забезпечення вони будуть порушувати у Верховній Раді, тому що з цим повинні працювати професіонали, які нам скажуть плюси і мінуси цієї системи, перспективи для України тощо. І вже тоді вибудувати систему.

«Ми хочемо перевести держава в приватний сервіс. Наприклад, медицина або освіта повинні бути як державні, так і приватні. Адже тільки коли ми створимо рівні умови держави та суспільства, почнеться конкуренція, яка породить вища якість. А якщо ми ще відкриємо в багатьох сферах можливість для входу іноземних інвестицій, то і українські почнуть поліпшуватися », - підсумував він.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com