Enter your email address:

   
   
"Кредити без вашого відома": як "Ощадбанк" обманює українців

Український державний "Ощадбанк" без відома клієнтів встановлює на зарплатні картки кредитні ліміти, через що у користувачів ростуть відсотки за кредитом.

"Життя звело з найогиднішою установою нашої країни. Друзі, будьте, будь ласка, уважні, коли маєте справу з "Ощадбанком", а краще за можливості взагалі не мати з ними справ. Бо поставлять вам на зарплатну картку кредитний ліміт у 50 гривень без вашого відома", – пише у Facebook Христина Пецько.

"Ви знімете ці гроші, нічого не підозрюючи, бо будете впевнені, що це ваша зарплата і ніхто вам не повідомить, що у вас ростуть відсотки за кредитом. І кредит не буде погашено навіть коли на картці будуть кошти", – додала дівчина.

Вона наголосила, що коли прийшла у банк закрити картку, працівник "Ощадбанку" сказав їй про борг – 500 гривень за кредит.

"В цій ситуації я не хочу розбиратися, шукати винних, чи писати скарги, бо "Мій банк. Моя країна" все одно залишиться правий. Бо зробила для себе все правильно, а я залишаюся ідіотом, бо так треба було мені в кредит тих 50 гривень, що я готова повернути вам 500! Не дивуюсь пенсіонерам, які приходять до "Ощадбанку" і намагаються довести, що вони кредитів не брали, бо банк не інформує ні про кредитний ліміт, ні про використання кредитних коштів, ні про відсотки за кредитом", – підсумувала Пецько.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com