Enter your email address:

   
   

У прес-центрі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася прес-конференція за підсумками проведення у липні Всеукраїнського економічного форуму «МСБ Одеса 2019».

Організатор – Громадська організація «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців».

Підприємці – найактивніші громадяни, які працюють не лише над забезпеченням себе роботою, а й над створенням робочих місць. Малий і середній бізнес – важливий сектор економіки. Проте часто закони та накази, які приймаються, не враховують інтересів самого бізнесу і навіть шкодять йому. За різними підрахунками від 40 до 60 % української економіки перебуває у «тіні». Завдання влади – зробити так, щоб бізнес був зацікавлений працювати «у білу».

В Україні нараховується 1,9 млн підприємців. Тобто це досить великий прошарок громадян, і владі необхідно звернути увагу на проблеми цих людей.

47 представників об'єднань малого і середнього бізнесу з 20 міст України прийшли до спільної думки, зафіксувавши її в Резолюції.

«Резолюція – дорожня карта, згідно з якою ми діятимемо, захищаючи інтереси малого та середнього бізнесу. Ми хочемо донести до влади, що ми є і з нами потрібно рахуватися», – зазначає Борис Емельдеш, президент ГО «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців».

Одна з проблем – відсутність діалогу між бізнесом та владою. Майданчиком для нього була Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України. Останні роки вона фактично свої функції не виконує. Відродження Ради підприємців – чи не найголовніше завдання, яке ставить перед собою малий і середній бізнес на сьогодні.

Також українські підприємці вимагають розгляду Верховною Радою України законопроектів, що мають пріоритетне значення для розвитку і підтримки бізнесу. Зокрема, йдеться про зниження штрафів при перевірках органами Держпраці та зменшення рівня оподаткування.

Едуард Курганський, голова ГО «Комітет підприємців України», яке також стало підписантом Резолюції, вважає:

«Малий та середній бізнес створює робочі місця та додаткову вартість, розбудовує країну. Уряд повинен забезпечити умови для повернення українського бізнесу в легальне правове поле. Україна має такий досвід, коли набрав чинності Закон про спрощену податкову систему. Тоді частка населення стала легально працювати у бізнесі. Зараз ситуацію покращило б, якби в Україні прийняли закон про податок на виведений капітал. Лише співпраця з бізнесом дає можливість повернути його в легальне поле та забезпечити надходження податків до державного бюджету. Це єдиний шлях».

Резолюцію планується донести до новообраних депутатів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com