Enter your email address:

   
   
Як вибрати надійний шуруповерт для більшості повсякденних задач?

Від вибору електроінструмента багато в чому залежить і якість робіт, які виконуються. Треба вибирати такий шуруповерт, ціна якого буде доступною, але якість пристрою при цьому не буде низькою. Знаючи, на що звернути увагу, вибір буде не таким складним.

Професійна чи побутова модель?

Дешевий електроінструмент взагалі не вартий уваги. Він погано збалансований, має велику вагу, працює зовсім недовго. Краще зупинитися на середній ціновій категорії та відомому виробнику. Для більшості повсякденних задач досить буде хорошої побутової моделі. Якщо мова йде про щоденне використання і велике навантаження, то буде потрібен професійний варіант. Потужність професійних моделей значно вища.

Існують такі різновиди приладу:

  • електровикрутка;
  • мережеві моделі;
  • дриль-шуруповерт (акумуляторний, або мережевий);
  • стрічковий (використовує спеціальну стрічку з саморізами);
  • кутовий (для робіт в важкодоступних місцях).

Так що вибрати для дому?

Універсальним варіантом стане мережевий або акумуляторний дриль-шуруповерт. Крім закручування саморізів, він зможе робити отвори в стіні. Якщо ремонт проводиться в приміщенні, де немає електрики, краще взяти акумуляторну модель.

Зарядки батареї вистачить на декілька годин роботи. Сучасні виробники постачають електроінструмент у зручному кейсі, де є запасна батарея. Тобто, такого комплекту буде достатньо для безперервної роботи: поки шуруповерт працює на одній батареї, інша заряджається.

 

 

 

 

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com