Enter your email address:

   
   
У МВФ почали обговорювати нову програму з Україною

Місія Фонду опублікувала офіційну заяву.

Місія Міжнародного валютного фонду починає обговорення нової трирічної угоди про розширене фінансування для України. Про це йдеться в заяві голови місії ван Рона Родена, передає Інтерфакс.  

"Обговорення нової програми продовжиться в найближчі тижні", - йдеться в заяві глави.

 Згідно з нею, місія провела продуктивні дискусії про політику для нової програми особливо фіскальну і грошову кредитну політику, а також про ключові кроки реформ. 

 "Тим не менш, зростання занадто низьке, щоб помітно скоротити розрив у доходах з сусідами України. ВВП на душу населення (в перерахунку за ПКС) в Україні все ще дуже низький - всього 20 відсотків від середнього в ЄС, що є другим найнижчим рівнем серед усіх країн Центральної та Східної Європи. Зростання стримується слабкою діловою сферою - з недоліками в правовій базі, повсюдною корупцією і значними частинами економіки, в яких домінують неефективні державні підприємства або олігархи, - які стримують конкуренцію та інвестиції ... Незважаючи на досягнутий прогрес у створенні нових інститутів для боротьби з корупцією, відчутних результатів ще не досягнуто. Через погану ділову сферу інвестиції і, зокрема, прямі іноземні інвестиції в Україну були набагато нижчими, ніж в інших країнах регіону", - зазначається в заяві місії.

 Як повідомлялося у четвер, 26 вересня, ЗМІ повідомляли, що Україна поки не домовилася з Міжнародним валютним фондом про нову програму співпраці. У Мінфіні заявили про активні переговори. 

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com