Enter your email address:

   
   

Постійно мають місце скарги на те, що буцімто український патріотичний рух не такий, як треба, пасивний, або провокативний.

Пояснення просте, агенти ворогів України просувають у маси  націократію, як ідеологічну основу української національно-патріотичної ідеї. А оскільки люди у своїй масі не звикли багато читати, вони просто вірують, що націократія - це добре.

Ми всі бачимо, як надзвичайно "мудро" можуть керувати чужою державою жиди. Їх керуванням українці наїлися досхочу.

А ось як автор теорії націократії Микола Сціборський писав про жидів. У 1930 р. він опублікував програмну статтю, в якій закликав українців і євреїв до порозуміння і стверджував, що завданням майбутньої української влади «буде дати жидам рівноправне положення й можність виявляти себе у всіх ділянках суспільно-громадської, культурної та иншої діяльности». Така політика, сподівався автор, сприятиме виробленню в єврейських масах державницького патріотизму щодо України.

Мрія Сціборського збулася, жиди стали надзвичайно рівноправними в Україні, рівноправнішими за українців у їх державі.

На початку 1934 р. Сціборський одружився з жидівкою, чим наразився на різкий осуд своїх товаришів.

Ясно, якої національності був цей Сціборський.

А ось ще його цитата: "Фашизм не маскує диктатуру брехливими твердженнями про «владу мас», або спекулятивними запевненнями в її «тимчасовості» (як це робить московський комунізм). Диктатура для фашизму — це не лише метода політичного кермування; це синтез його суспільного світогляду, що здатність до керівництва визнає лише за індивідуальністю й провідною меншістю. Фашизм не вірить у, владу більшості, в тих її механічних формах (партії, голосування, парламент), що їх створила політична демократія; замість демократичного культу кількості-числа, він творить культ якості — творчої одиниці. Свій політичний устрій фашизм будує на принципах суспільної ієрархії, авторитарності й монократизму, де право на кермування мають лише найліпші, себто ті громадяни, що своїми здібностями, енергією й досвідом покликані творити провідну еліту нації — її духову аристократію. Ця еліта, очолювана вождем-диктатором, веде за собою більшість нації — народні маси."

Шановні патріоти, які на день народження Сціборського ходять з прапорами до його пам'ятника, невже ви справді цього хочете? Повної авторитарності самовисунутої меншості і безправності мас, відмови від парламентаризма, голосування. То у нас це все вже є. Тільки ще в м'якій формі. А тепер уявіть собі беззмінного вождя-гетьмана, горстку так званої "еліти" і безправні маси без права голосу.

Українцям таке не потрібно! Наш шлях - шлях здорової демократії та правильної народної вертикалі влади, вибудованої знизу вверх.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com