Enter your email address:

   
   
Золотий молот Сварога

Основний міф - це узагальнена міфологема вірна для всіх етнічних релігій та світових релігій, які виникли на основі етнічних.

Незважаючи на вік сучасних технологій і гаджетів, тема духовності, інтерпретації світу залишається надзвичайно актуальною. В основі ідеологій лежить певний спосіб бачення світу, який пояснює і обґрунтовує особливості розвитку
суспільства, спосіб вибудови держави, особливості суспільнополітичного устрою. Неосвіченістю населення користуються пропагандисти для залякувань, маніпуляцій масами. У випадку розуміння загальної логіки релігійних вчень,
розуміння основного міфа люди стануть духовно вільними і вже жодний маніпулятор не зможе назвати себе посередником між богом/богами і людьми.

Розуміння основного міфа може лягти в основу нового світового порядкуу, здатного протистояти світовому порядку, який нав'язується Кремлем. Європейське співтовариство як товариство етносів, які чітко усвідомлюють свою ідентичність, на противагу знеличеному авраамічним світобаченням людському стаду. 

Один як всі, всі як один. Усвідомлення кровно-родової єдності як основа української національно-патріотичного ідеї. Причому розуміння не формальне, а сутнісне, яке породжує правильне сприйняття себе як особистості, усвідомлення смисла життя. При такому сприйнятті особистісний інтерес розчиняється в загальному інтересі. Людина не опікується особистісним спасінням, а піклується про загально родове. Подібне світобачення дає точку опори, вибудовує адекватну родоорієнтовану систему цінностей, пріоритетів, моралі.

Якщо взяти  класифікацію правий-лівий, наше споконвічне язичництво можна умовно назвати лівим, оскільки воно було справді демократичним/народним. Саме тому при Союзі як би підтримували тему язичництва. Але насправді ця підтримка була формальною. Ленінці не були зацікавлені в справжній демократії, тому Рибаков спотворено подав тему язичництва, а спроба створення реставрації основного міфа була саботована. Ленінцям потрібен був культ царя/вождя, чого вони і досягли, поклавши Леніна в культовий для всіх вірян-ленінців мавзолей. 

"Золотий молот Сварога" книга, написана для пояснення вчення першої офіційно зареєстрованої язичницької громади Духовної течії "Великий Вогонь". Після смерті засновника - Князя Огіна розвернулася боротьба за заборону, забуття цієї течії. Причина у "еліті". Для українського споконвічного язичництва не було характерне явище, котре зараз нав'язується під словом "еліта". Тільки у "Великому Вогні" касти і елітарноість ніколи не визнавалися. 

Книга доступна за посиланням "Золотий молот Сварога".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com