Enter your email address:

   
   

Ми вже якось звикли бачити і писати у соцмережах, коментарях на сайтах, у блогах замість "Росія" слово "Расея". Але чи пам'ятаєте ви чому?

Звідки це слово - РАсея?

А починалося все з насмішок над інглінгами, які маніпулювали складами, частинами слів. А ще були кРАмольці. Ось так колись, напевно, і язичників привчали до незвичного для них християнства: спочатку сміялись, потім звикли, стали толерантними до інакомислячих, а потім стали повторювати - і маємо те, що маємо - релігію чужого племені на рідній землі.

Ще вражає використання слова "Расея" автором офіційної національно-патріотичної ідеї Росії - Ю. Мамлєєвим. То цей найвідоміший російський філософ - інглінг, кРАмолець? Чи один з авторів неорелігії - інгліїзму? Його сьогоднішня творчість присвячена теософії, що надзвичайно актуально для Російської імперії, оскільки саме на теософії нового типу грунтується євразійська релігія - євразійська теософія.

Звертає на себе увагу незвична теософська секта Біле Братства Юсмалос Марини Цвігун  (вона ж Марія Деві Христос, вона ж  Вікторія ПреобРАженська), яка пропагує  теософію і культ РА.

Зверніть увагу на фото. Образ Цвігун поєднує християнство і єгипетський культ РА (тримає у руці атрибут фараона). Рабське християнство у поєднанні з божественним культом фараона-царя - ідеал російського імперіалізму.

До речі, за кілька місяців до Майдана Цвігун проводила лекції у престижних залах та вузах України, і скрізь її радо вітало керівництво, віддане правлячому режиму, також вона отримала нагороду за свою просвітницьку діяльність від представників ПР.  Пропагандисти Білого Братства були помічені у центрі Києва вже у березні,  після втечі Януковича.
Що ще пропагується у інтернеті: "Ра - давньослов'янський бог", "Раса — основа Расеи".

За В. ПреобРАженською, "И светорусы в расу соберутся", "Ра - давньоведичне ім'я Єдиного бога, світло, абсолют, джерело", "людина, рус, арій був наповнений великою могутністю", "Нині тільки мова символів та наша рідна  російська мова зберегла сакраментальну інфорамацію для людини розумної, для Просвітлених". Але пізніше, після виходу з в'язниці були внесені певні зміни у віровчення ЮСМАЛОС, РА стало жіночої статі: "Эпоха Великих Откровений и Возхождения-ПреобРАжения Руси в Русь Изначальную, СакРАльную, Святую… КультУра Руського Духа снова Возсияет Светом Великой РА. С Запада идёт мёртвый дух разложения и пожирания человеческих душ. Поддаются слабые и немощные, незнающие своих корней и ИзТока, неведающие РА. Но нарад руський — наРАд БагаИзбРАнный." "Вначале было Слово. И это Слово — РА! Что значит: Изначальный Свет, Золото, Солнце, Вселенский Огнь, Дух Святый."

Що ж кажуть самі носії культури, з якої ми дізналися про арійців?

"Згідно давніх літературних джерел, арієць - це людина зі знатної родини, з ввічливою поведінкою і манерами, добродушної і праведної поведінки. І великий епос Рамаяна має промовистий вираз, що описує Раму як:
«Арієць, який працював на рівність всіх і був дорогий усім».
Рігведа також використовує слово Арієць, але ніколи не має на увазі расизм.

Сучасне поняття арійсько-дравідійського расового поділу суперечить давнім записам. Згідно Законів Ману, дравидів також називали арійцями, а також китайців. Расизм ніколи не мав нічого спільного зі словом "арієць", поки європейці не взяли це давнє слово, щоб надати йому сенс їх націоналістичних та інших прагнень" (з індійського сайту присвяченого спростуванню арійської теорії) .

Хто ж вигадав арійство, яке спочатку експлуатувала Британська імперія, потім Третій Рейх, а тепер вже Четвертий Рейх (РФ)?

"Батьком" теорії "арійської раси" став евангеліст Томас Бабінгтон Маккаулай, "переклад" Вед у потрібному колонізаторами дусі почалося у 1859 році. Він найняв М. Мюллера для цієї "творчої" роботи, і той розповів світу, що у гімнах Рігведи індоєвропейці, які імігрували, називають себе "арійцями", і оспівують свою колишню батьківщину. Відтепер "імігранти" отримали свою расову тотожність. Метою арійської теорії було прагнення переконати, що мотиви Нового Заповіту простежуються і у  стародавніх Ведах.

Але повернемося до Росії.
У двадцятому столітті в епоху паралельної розробки євразійського проекту більшовиками, емігрантами-євроазійцями та німецької геополітичною школою Хаусхофера, полярна функція Росії щодо інтеграції азіатських держав в єдиному стратегічному блоці знову вийшла на перший план і активно досліджувалася в спеціальних закритих центрах. На підставі  унікальних досліджень молодого російського історика Олега Шишкіна можна майже напевно стверджувати, що в надрах радянської розвідки існувала спеціальна структура, керована Глібом Бокієм, Барченко і патронована членом ЦК Москвіним, яка всерйоз працювала над використанням сакрально-географічних традицій азіатських народів для створення азіатського стратегічного блоку під контролем Москви.

При цьому активно використовувалися праці французьких окультистів і мартиністів (в першу чергу Сент-Ів д'Альвейдра), які були присвячені якраз збереженню сакральних архетипів в східних традиціях.

Білий Цар Русі ототожнювався з символічною фігурою полюса, Полярної Гори. До речі, на тому ж самому символічному комплексі була заснована сакральна харизма Чингісхана, якого теж називали "білим царем" (за переказами він був нащадком синів Алан-Гоа, який народився від "білого духу", що увійшов до його юрти через димовий отвір - цей сюжет аналогічний "пришестю з Півночі", "спуску з полярної гори" і т. д.).

Згідно цій логіці бурятські лами розглядали династію російських царів як низку "тулку", втілень божеств ламаїстського пантеону.

Цікаво, що саме Сент-Ів д'Альвейдру, одруженому до речі, на російській оккультістці графині Келлер, належить головна роль у популяризації теми Аггарті, містичної підземної країни, ототожнюваної також з Шамбалою, центром світу. Символізм Аггарті, як показав Рене Генон у книзі "Цар Світу", має той же полярний символізм, що й осьова Гора. А отже, тема Аггарті має пряме відношення до теми Гіпербореї і відповідно сакральної легітимізації геополітичної місії Росії в справі інтеграції Євразії.


Гиперборея —

Древняя страна.

СтРАна Жарптиц

и алых скороходов…  (Марина Цвігун - Вікторія ПреобРАженська)

Отож, євразійський проект розроблявся ще у Радянському Союзі, а Путін усього навсього ширма кремлівських стратегів, які насправді і керують РФ.

Цікаво, що Сурков, якого називають сірим кардиналом Кремля, у 2013 році назвав Путіна білим лицарем бога.


Носіями євразійства стали не тільки «жідоїди», але і вчорашні естетичні некрофіли і «садісти» з гуртка Юрія Мамлєєва з Южинського. Останні відносили себе до внутрішнього дисидентства. Програмним для них був роман Мамлєєва «Шатуны», що розповідає про новий тип серійного вбивці, що скоює злочини не тільки заради власної збоченості, але і в ім'я осягнення якоїсь езотеричної істини. З цього гуртка вийшли Олександр Дугін (сьогоднішній лідер Міжнародного євразійського руху), Гейдар Джемаль і ще ряд діячів контркультури та альтернативної політики, які змогли перкласти білогвардійщину, європейський фашизм і сталінський більшовизм в модні терміни «нових правих».

Євразійські фашисти часто використовують коловрат певного типу (форма променів може бути різною), асоціативний ряд цього символу: сонце - РА - РАса - РАсея. 

 

 

 

Наталія Толстіхіна

Передрук статті від 16.06.2014    

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com