Enter your email address:

   
   
Суддя "Танців з зірками" Чапкіс назвав учасника "потворним". Соцмережам було що пообговорювати

Суддя популярного шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс під час першого ефіру 30 серпня назвав одного з учасників Дмитра Жука "уродливым парнем" і викликав хвилю критики в мережі.

Так, після виступу Жука разом зі співачкою Юлією Саніною, Чапкіс зазначив, що "такому уродливому парню досталась такая красивая партнерша". Ймовірно, артист хотів похвалити хореографа і назвати його українським словом "вродливий", однак помилився, так як коментував виступи російською мовою. Момент потрапив на відео.

"Діма, такий "уродливый" хлопець, таку партнерку маєш... Це просто неможливо всидіти. Тобі щастить стільки років, найкрасивіші партнерки у тебе", – висловився Чапкіс.

Інші ж посперечалися з такою думкою, наголосивши, що 90-річний артист просто обмовився і мав на увазі слово "вродливий".

"Навіщо хлопця потворним називати? Чому говорить Чапкіс, а соромно мені? Як можна було назвати такого симпатичного хлопця "виродком"?" – вибухнули критикою користувачі.

"Цілком можливо що він забув російське слово і згадав українське, яке промовив російською. Схоже, що він помилився, але все одно неприємно", – висловилися коментатори.

В першому прямому ефірі "Танців з зірками" Юлія Саніна та Дмитро Жук станцювали запальний ча-ча-ча. Судді оцінили виступ пари в 21 бал з 30 можливих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com