Enter your email address:

   
   
За квартиру-мазанку українці отримали архітекторську нагороду США

Квартира Wabi Sabi Apartment від українських архітекторів студії Sergey Makhno Architects отримала бронзу на міжнародному конкурсі IDA Awards у США.

Квартира отримала визнання в номінації Екологічний, зелений дизайн інтер'єру, інформує Новое Время.

"Концептуально, все в подачі проекту виглядає елегантно. Це красиво і на століття", - каже дизайнер-вчений і стратег сталого розвитку Мелісса Стеррі.

Як повідомляється, стіни у двоповерхових апартаментах виконані в техніці, яку менш ніж століття тому ще використовували українці у своїх будинках-мазанках. Здебільшого, меблі - дерев'яні, виготовлені в Україні. Прикрашає квартиру колекція сучасного українського мистецтва і авторське освітлення з кераміки. На терасі розбитий сад бонсай.

"Коли 3 роки тому ми створили ці апартаменти з глиною замість звичної штукатурки або шпалер - на нас дивилися як на божевільних. Сьогодні чи не кожен день запитають, що це за цікавий матеріал. В українських традиціях ми відчуваємо свою силу і неповторність, це - наше, і це цікаве світові. До складу суміші входять трави, інколи - конопля і жодної хімії. Вийшло тактильно і довговічне", - каже засновник архітектурної студії Сергій Махно. Квартира була створена для його сім'ї: дружини і трьох синів.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com