Enter your email address:

   
   
Хелловін

Насправді, так званий Хелловін - це залишки кьольтського язичницького свята Самайн, яке насправді святкувалося на початку сонячного місяця - 21 жовтня, але через недолугість григоріанського календаря трохи змістилося, так само як і "майдей".

До речі, наші предки в цей день відзначали День Сварога. Зрозуміло, що з часом обряди і атрибутика свята змінилися, але воно досі є одним з найпопулярніших в світі, від чого аж казяться ненажерливі церковники.

В сучасних українців неоднозначне ставлення до Хелловіна.

Втім, як продемострував сьогодні креативний і невгамовний колектив Ємільчинського Будинку дитячої творчості (Житомирська область) – це наскільки видовищно, настільки й весело.

Наставники разом із вихованцями та їхніми батьками вбрали себе і простір – намалювались “страшенно гарно”, скрізь щось поналіплювали-понавішували, столи яствами неоднозначними на вигляд заставили і…

У святi фантазії і настрою змагались 7 команд: найкращий лiхтарик Джека, сама капосна команда, сама скажена команда, сама безшабашно активна команда та дурманне частування.

Грамоти отримали всі.

Також було обрано Мic та Мicтера Хелловiн.

Не залишились без нагород і власники найекстравагантніших нарядів, злодiйських костюмів, нечистоi сили, симпатичних привидів, жахливо-прикольних макіяжів і звісно – уборів прекрасних вiдьмочок.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com