Enter your email address:

   
   
Аферист  Верещагін Олександр Олександрович

Сучасних так званих "рідновірів" важко запідозрити у наявності інтелекту, вони з захватом ковтають будь-які вчення, аби цього було багато.

Так усі "рідновіри" підписуються на відео Верещагіна Олександра Олександровича, про якого відома тільки його карта Приватбанка, жодної зачіпки до міста, біографії, місця роботи. Про людину взагалі нічого не відомо. І ряженим лохам-рідновірам на це начхати. Є тільки відео-лекції, як у теософського фсбшної секти Біле Братство ЮСМАЛОС. Зрозуміло, що всіх "ведистів" підкупає українська мова, якщо українською мовою, значить точно свій і можна вірити.

Якще порівняти те, що говорить Верещагін  з іншими вченнями, то це модне в СРСР вчення про карму, про кармічні причини, лярви (трохи стилізовані під сучасні ведичні віяння) + вчення Білого Братства ЮСМАЛОС у вигляді ігор з великими і малими буквами. Верещагін трохи відрізняється від відомих адептів Ра, бо він вчить більш старовинній версії. Його відео на pa-zone, прив'язка до санскрита, перед нами просто варіант Білого Братства ЮСМАЛОС, Аллат Ра, коріння якого в Росії, хоча він і говорить українською. ЖОДНОЇ інформації про нього в інтернеті. Чому? Значить є що приховувати, де жив, де вчився, де працював.

Даний проект морочить людям голови і дезорієнтує, слухачі зосереджуються на деталях, не задумуючись і не бачачи глобальної мети. Коли прямо кажеш слухачу цих лекцій: "Не дивись це. Це фсбшна розробка", не вірить, штучний світ придуманих смислів вже міцно вкорінився в свідомість і підсвідомість. А це вже приклад деструктивної сектанської пропаганди пасивного сприйняття реальності: "Аз ПА РИк 8 0644 Ілюзія #192. Соціум: Систематизовані «НеЛюди» і Люди – Одинокі «Бомжі»… Відео №1086 РозДуми. Соціум: Систематизовані «НеЛюди» і Люди – Одинокі «Бомжі»…" Перед нами пропаганда бомжизма, коли людям не потрібні сім'я, діти, вони сидять у лісі, на острові і "зливаються з енергіями", "звільняються від блоків". Ви тільки подивіться скільки відео вони назнімали?! 1086! Думаєте, це відбувається без потужного фінансування з-за парєбріка?

Згодом з'ясувалося, що цей Верещагін живе у Дніпрі, ще й має доньку. Віддані послідовники Верещагіна не пишуть про нього, бо все є тільки "назва", там така неймовірна мудрість, яку і обговорювати неможливо. Бо що таке слова? "Назви". Само собою істина познається через одкровення. Дід згуртував навколо себе ніщебродів і шизофреніків, обділених долею і природою, з усієї України. Типова християнська секта з пропагандою ніщебродства.

 А поки "рідновіри"-ведисти блукають серед смислів, вигаданих московськими спецслужбами, інші агенти ФСБ знищують державність України. Мамай під дубом, перевернутий прапор - ось ті, неймовірно таємничі "істини", дорогі для всіх екзальтованих "ведистів"- "рідновірів", в їх спотвореній фсбшними секстами уяві, розуміння цих "істин" призведе до оновлення України... Колись... Треба тільки почекати, як чекають страшного суду християни, може, і 2 тисячі років...

Радаслава Огінська

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com