Enter your email address:

   
   
Рубін, який не піддавався термічній обробці

Ідея додаткової обробки ювелірних каменів не нова.

В даний час різні види обробки каменів є способом поставляти на світовий ринок кольорові ювелірні камені в умовах, коли поставки "натурального" матеріалу дуже обмежені. Необроблені дорогоцінні камені у рази дорожче термічно оброблених.

Багато видів ювелірних каменів завжди, ну, або майже завжди, піддаються обробці. Найбільш поширеним видом обробки є термічна (нагріванням), якій звичайно піддаються рубіни і сапфіри.

Сапфір, не оброблений термічно

 

Апатіт, не оброблений термічно

 

Інші ювелірні камені, такі як смарагд, танзанит, блакитний циркон і блакитний топаз, як правило піддаються обробці для посилення виразності кольору; в наш час практично неможливо купити неопромінений блакитний топаз. Навіть найдосвідченіші покупці дорогоцінних каменів не завжди легко можуть визначити, був камінь оброблений чи ні, для цього зазвичай потрібно набагато більше, ніж просто лупа ювеліра. Навіть при наявності сучасного гемологічного обладнання багато видів обробки все одно майже неможливо виявити. Необроблений камінь - це натуральний камінь, який зберігає свої властивості, про які так люблять писати продавці каменів. Термічно оброблений камінь - це вже просто яскравий красивий камінь.

Якщо Ви шукаєте необроблені камені, Ви можете бути приємно здивовані пропозицією нового сайту "Дорогоцінне каміння в Україні", який пропонує саме такі камені. Необроблені дорогоцінні камені у рази дорожче термічно оброблених, але на цьому сайті ви можете купити необроблені камені (а незабаром і ювелірні вироби) за дуже доступними цінами.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com