Enter your email address:

   
   
Держекоінспекція фіксуватиме екологічні порушення за допомогою аерокосмічної зйомки

Державні природоохоронні органи фіксують істотне збільшення порушень природоохоронного законодавства в останні п'ять років. Нераціонально використовуються природні ресурси. З'являються незаконні піщані і гравійні кар'єри, рубають ліси, браконьєрство знищує водні живі ресурси. Все це веде до знищення цілих екосистем. Непродумана людська діяльність викликала процеси зміни клімату, які ризикують стати незворотними. Глобальне потепління в нашій країні змістило кліматичні пояси на 250 кілометрів.

Педіатри назвали дитячі суміші, які провокують астму

Від 10 до 30% жителів планети страждають від алергії.

Україна задихається від диму

Перед самітом «Україна - ЄС» уряд почав виконувати взяті на себе зобов'язання в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС і подав до Верховної Ради законопроект "Про попередження, зменшення та контроль промислового забруднення". 

Інфекціоніст попередив про небезпеку антибіотиків при коронавірусі

Вони призводять до утворення тромбів і набряку легенів.

Пацієнти самостійно або за призначенням наляканого лікаря погіршують ситуацію.

Професор пояснив, чому не можна відновити роботу Північно-Кримського каналу

Влада України перекрила Північно-Кримський канал і позбавили Крим водопостачання, однак зараз, навіть при всьому бажанні, відновити подачу води по цьому каналу неможливо.

Viber запустив функцію проведення онлайн платежів

Спочатку сервіс буде доступний тільки в Україні. У 2021 році Viber планує поступово запускати його і в інших країнах.

ЄС збирається посилити контроль за великими цифровими компаніями

Європейська комісія посилить контроль за найбільшими світовими цифровими компаніями. Йдеться про такі компанії як Apple, Google, Amazon і Facebook.

У Європі почастішали напади на вишки 5G. Країни просять Єврокомісію вжити заходів

Крім підпалів, розгортання мережі 5G в Європі сповільнили збої в ланцюжках поставок, викликані пандемією COVID-19 і протистоянням між США і Китаєм.

ВООЗ схвалює призупинення випробування вакцини від COVID-19, яка, ймовірно, викликає хворобу

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) схвалює рішення компанії AstraZeneca про призупинення клінічних випробувань вакцини від COVID-19, яку розробляли при Університеті Оксфорду, у зв’язку з хворобою одного з волонтерів.

Щоб зашифрувати інформацію, вчені вперше зв'язали світло у вузол

Вчені з Канади та Ізраїлю змогли зв'язати світло у вузол для розробки нових способів шифрування інформації у той час, як фахівці з Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії в США виявили новий стан рідкої води.

В Україні шахраї навчилися вбудовувати в телефони шкідливі програми, створюють цілі сайти й користуються довірою потенційних жертв. Про те, як працюють нові схеми обману.

   
© newspravda.com