Enter your email address:

   
   

Вчені з Університету Огайо в ході великого дослідження прийшли до висновку про шкідливий вплив електронних сигарет на серце і кровоносні судини

Укравтодор почав пілотний проект з впровадження системи зважування в русі

Укравтодор розпочав реалізацію пілотного проекту з впровадження системи зважування в русі.

Нове пакування з рослинної макухи дозволить фермерам зберігати ягоди набагато довше

Нещодавно англійська фірма Evesham Specialist Packaging Ltd (ESP), яка спеціалізується на виробництві упаковок для свіжої плодоовочевої продукції, створила нові упаковки на основі сировини з цукрової тростини.

Хакери з Росії завантажують в інтернет-магазини фейкові застосунки, які можуть шпигувати за власником смартфона.

Windows 10 перестане працювати на мільйонах комп’ютерів

Хоч випущена ще влітку 2015 року операційна система Windows 10 і є найпопулярнішою в світі в даний час, але назвати це програмне забезпечення якісним, а тим більш надійним, просто неможливо.

Спека перетворює життя городян на перебування в газовій камері

- Ми, не помічаємо, що все більше і більше оточуємо себе предметами, виготовленими не з природних матеріалів. Вони практичні, але не завжди безпечні - говорить глава Національної Екологічної Ради України Олександр Чистяков.

Розробники компанії Microsoft розробили набір функцій для шоломів віртуальної реальності для користувачів з вадами зору, щоб полегшити сприйняття віртуального світу.

Вчені знайшли «батька людства»: подробиці

Дивну знахідки виявили палеонтологи в знаменитій долині Аваш. Вони знайшли останки поки найдавнішого австралопітека, імовірно здатного до прямоходіння.

Вчені придумали новий метод очищення води, більш ефективний, ніж кип’ятіння

Команда фахівців з хімічного інжинірингу з Університету Нового Південного Уельсу в Канберрі, Австралія, представили свою нову розробку унікального очисника води.

В Україні тепер будуть будувати будинки з зупинкою вітру, - Мінрегіон

Міністерство регіонального розвитку встановило нові норми з проектування житлових будинків - з тестуванням аеродинамічних показників.

Фахівці знайшли поклади металу, якого вистачить всій планеті на 700 років

Вчені в водах Тихого океану недалеко від острова Острів Мінамі-Торісіма були виявлені поклади рідкоземельних металів, яких вистачить усім країнам на 700 років.

   
© newspravda.com