Enter your email address:

   
   
ЄС збирається посилити контроль за великими цифровими компаніями

Європейська комісія посилить контроль за найбільшими світовими цифровими компаніями. Йдеться про такі компанії як Apple, Google, Amazon і Facebook.

ВООЗ схвалює призупинення випробування вакцини від COVID-19, яка, ймовірно, викликає хворобу

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) схвалює рішення компанії AstraZeneca про призупинення клінічних випробувань вакцини від COVID-19, яку розробляли при Університеті Оксфорду, у зв’язку з хворобою одного з волонтерів.

Компанії Apple і Google розробили програми для відстеження коронавірусу COVID-19 для пристроїв на iOS і Android.

В Україні шахраї навчилися вбудовувати в телефони шкідливі програми, створюють цілі сайти й користуються довірою потенційних жертв. Про те, як працюють нові схеми обману.

У Міністерстві інфраструктури України готуються до запуску туристичного маршруту водним транспортом Київ-Мозир-Київ.

Совершенствование продуктов с применением когнитивных искажений и моделей убеждения.

Загрози, які несе безсніжна зима

В Україні за останні чотири роки спостерігається катастрофічне маловоддя. Водойми наповнюються максимум на 70% від норми, а подекуди ще менше. Це призводить до зміни їх гідрологічного циклу.

Смартфони і інші мобільні пристрої спочатку проектувалися як пристрої для стеження, яку могли вести як розробники додатків, так і виробники, і навіть спецслужби. Незважаючи на те що деякі вендори зробили ставку на забезпечення конфіденційності, за фактом заборонити роботу вбудованих інструментів відстеження вони не можуть, навіть якщо роблять вигляд, що можуть, або стверджують зворотне. Тому АНБ США сформувало список заходів, які дозволяють захиститися від стеження.

Вчені з Університету Огайо в ході великого дослідження прийшли до висновку про шкідливий вплив електронних сигарет на серце і кровоносні судини

Знайдено спосіб зробити смартфони дешевшими і довговічнішими

Багато років дослідники намагаються знайти спосіб здешевити акумулятори, зробивши їх разом з тим більш ємними. Нещодавно група американських вчених відзвітувала про успіхи по створенню нової бескобальтової батареї, здатної не тільки збільшити щільність енергії, але і зробити елементи живлення довговічними і недорогими.

Укравтодор почав пілотний проект з впровадження системи зважування в русі

Укравтодор розпочав реалізацію пілотного проекту з впровадження системи зважування в русі.

   
© newspravda.com