Enter your email address:

   
   
Професор пояснив, чому не можна відновити роботу Північно-Кримського каналу

Влада України перекрила Північно-Кримський канал і позбавили Крим водопостачання, однак зараз, навіть при всьому бажанні, відновити подачу води по цьому каналу неможливо.

Така заява пролунала від професора кафедри екології Києво-Могилянської академії Євгена Хлобистова.

Він підкреслив, що реанімувати цей джерело вже неможливо, оскільки інфраструктура повністю зруйнована. «Це вимагає величезних коштів, фактично порівнянних з витратами на будівництво аналогічного споруди», - фахівець. Також він підкреслив, що на стінах цього каналу з'явилися величезні тріщини, водою він не наповнювався вже 6 років, однак це далеко не всі проблеми. У 2013 році у Північно-Кримського каналу були великі втрати води, і в певні періоди могли досягати 60%. Уже в ті роки дно вимагало серйозного ремонту, проте влада нічого не робилиа

Тепер же канал неможливо відновити, і якщо Крим повернеться в Україну, доведеться будувати нову гідротехнічну споруду. Нагадаємо, що в цьому році в Криму спостерігається наймасштабніша посуха за багато років, води катастрофічно не вистачає. Раніше експерти підкреслювали, що вирішити цю проблему можна тільки за допомогою будівництва водопроводу Кубань-Керч.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com