Enter your email address:

   
   
Педіатри назвали дитячі суміші, які провокують астму

Від 10 до 30% жителів планети страждають від алергії.

Експерти з Японії підтвердили, що ризик розвитку астми у новонароджених підвищується при використанні сумішей на основі коров'ячого молока. У своєму дослідженні вчені довели користь і перевагу грудного вигодовування, яке, як відомо, здатне запобігти деякі проблеми зі здоров'ям у дітей.

Як розповіли японські медики, в рамках роботи були обстежені близько трьохсот немовлят, які мали в спадковості бронхіальну астму.

Відповідно до експерименту, діти, які вживали материнське молоко, потім рідше хворіли на астму. 18% учасників, які перебували на штучному годуванні, отримали розвиток астми разом з іншими хворобами дихальних шляхів.

До слова, згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я та організації по боротьбі з алергією, від різних форм алергії страждає від 10 до 30% жителів планети.

Вчені припускають, що одна з головних проблем розвитку астми і алергічних реакцій полягає в тому, що люди недостатньо часто в ранньому дитинстві контактують з об'єктами навколишнього середовища і знаходяться в дуже стерильному середовищі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com