Enter your email address:

   
   
Facebook

Головний виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг планує об'єднати служби обміну повідомленнями соціальних мереж - WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на джерела.

Цей крок вимагає від тисячі працівників Facebook переналаштувати функцію WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger на своїх основних рівнях. Хоча всі три служби будуть продовжувати працювати як окремі додатки, їх інфраструктура обміну повідомленнями буде уніфікована.

Facebook все ще перебуває на ранніх стадіях розробки цієї ідеї і планує завершити до кінця цього року або на початку 2020.

Цукерберг також хоче вбудувати до всіх програм шифрування, яке захищає повідомлення від перегляду когось, крім учасників розмови. Після того, як зміни вступлять в силу, користувач Facebook зможе надіслати зашифроване повідомлення тим, у кого є, наприклад, тільки акаунт WhatsApp, але немає в Messenger. Зараз це неможливо, оскільки програми є розділеними.

Поєднуючи структуру додатків, Цукерберг хоче збільшити користь від соціальної мережі, зберігши мільярди користувачів. Якщо користувачі частіше взаємодіють з додатками Facebook, компанія може також створити свій рекламний бізнес або додати нові послуги, щоб заробити додаткові кошти.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com