Enter your email address:

   
   
Windows 10 перестане працювати на мільйонах комп’ютерів

Хоч випущена ще влітку 2015 року операційна система Windows 10 і є найпопулярнішою в світі в даний час, але назвати це програмне забезпечення якісним, а тим більш надійним, просто неможливо.

Одна з причин такого стану справ полягає в тому, що компанія Microsoft змушує всіх користувачів десятої «вінди» встановлювати самі нові та актуальні оновлення в примусовому автоматичному порядку, а після інсталяції таких дуже часто виникають якісь неполадки, причому іноді через такі комп’ютерив так і зовсім перестає працювати.

Операційна система Windows 10 вже незабаром перестане повноцінно працювати на мільйонах комп’ютерів, а станеться це через чергове нововведення з боку Microsoft. Не секрет, що в даний час на ринку повно різних моделей ноутбуків і планшетів, які коштують менше $250 (6 600 грн.), а працюють вони саме на базі десятої «вінди». У подібних гаджетах виробники в силу обмеженої вартості були змушені заощадити на всьому, в тому числі на вбудованій пам’яті, на яку встановлена ОС.

Якщо раніше для Windows 10 вимагалося не менше 16 ГБ вільного простору для версії 32-bit, або ж не менше 20 ГБ для версії 64-bit, то тепер цифри зовсім інші. У зв’язку з цим мільйони комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, оснащених невеликим об’ємом пам’яті, як правило eMMC, опиняться без десятої «вінди», так як версія 1903 просто не зможе працювати. Відтепер для повноцінної роботи даної операційної системи їй потрібно не менше 32 ГБ вільного простору, причому додатково повинні залишатися вільними ще 3 – 4 ГБ.

Все додаткове місце потрібно Microsoft на постійній основі для того, щоб її фірмове програмне забезпечення могло оновлюватися без будь-яких проблем. На практиці все це призведе до глобальних проблем, які вже незабаром відчують на собі всі користувачі Windows 10. Що робити власникам пристроїв, на яких всього 32 ГБ вбудованої пам’яті, на жаль, не уточнюється. Єдиний вихід для таких полягає в тому, щоб купити собі новий комп’ютер, планшет або ноутбук, хоча також можна, якщо дозволяє гаджет, самостійно спробувати замінити пам’ять на більш об’ємну.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com