Enter your email address:

   
   
Нове пакування з рослинної макухи дозволить фермерам зберігати ягоди набагато довше

Нещодавно англійська фірма Evesham Specialist Packaging Ltd (ESP), яка спеціалізується на виробництві упаковок для свіжої плодоовочевої продукції, створила нові упаковки на основі сировини з цукрової тростини.

Ці упаковки забезпечують найкращі умови зберігання ягід та знижують втрати. Нові упаковки дорожчі від звичайних, але це пов’язане з більш повільним процесом виробництва в порівнянні з пластмасою.

Однак упаковки на базі рослинної сировини є екологічно дружніми і повністю розкладаються протягом декількох місяців в залежності від умов.

Нові лотки зроблені з жому цукрового очерету, який є фантастичним матеріалом, – запевняє Пол МакРейнолдс, менеджер з продажу фірми ESP.

Цукрова тростина дуже екологічно стійка культура, яка виростає максимум за 18 місяців. Після збору врожаю з нього вичавлюють сік, і залишається так звана багасса – волокнистий матеріал, який відправляють на смітник або спалюють.

Замість того, щоб спалювати ці відходи і збільшувати емісію парникових газів, фахівці фірми навчилися перетворювати їх в екологічно дружні упаковки.

Такі упаковки мають ряд переваг: вони придатні до повторної переробки разом з паперовими відходами, вони біодеградуючі, і їх можна компостувати в домашніх умовах.

ESP завжди прагнула розвивати область термозварювання целюлози для таких продуктів, як ягоди, виноград, томати і т. Д. В даний час вона запатентувала цей процес у Великобританії, Європі та Канаді. ESP разом зі своїм стратегічним партнером в Гонконзі вирішила використовувати багасси з цукрової тростини.

Бігасса переробляється на паперовій фабриці в Китаї в плоскі листи, стерилізується, а волокна термоформуються в необхідні лотки і коробки. Абсолютно натуральні, невибілені, необроблені сільськогосподарські відходи знаходяться в найбільш міцному і довговічному стані, тому вони діють так само, як і вихідна сировина (макуха).

Пульпа пориста від природи, що забезпечує хороший газообмін, можна сказати, що ці упаковки “дихають”. Крім того вони вбирають вологу – конденсат або сік – що знижує порчу продукції.

Практичний досвід застосування цих упаковок в Англії показує, що вони навіть збільшують термін реалізації ягід, томатів і винограду в порівнянні зі звичайними пластиковими упаковками. Це частково компенсує більш високу ціну нових упаковок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com