Enter your email address:

   
   
В Україні тепер будуть будувати будинки з зупинкою вітру, - Мінрегіон

Міністерство регіонального розвитку встановило нові норми з проектування житлових будинків - з тестуванням аеродинамічних показників.

Як повідомяють в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, українські забудовники будуть проходити в ході проектування нових багатоповерхових будинків ще одну експертизу. Мінрегіонбуд підготував проект змін до ДБН для зниження в житлових кварталах міст швидкості вітру.

У відомстві зазначили, що будівництво нових об'єктів в існуючих районах підвищує концентрацію потоків вітру, створюючи великі незручності для місцевих жителів. Пориви вітру ламають дерева і збивають пішоходів. Для вирішення цієї проблеми в нових стройнормах будуть прописані зобов'язання для проведення попереднього аеродинамічного обдування масштабної моделі кварталу.

Якщо після обдування швидкість потоків виявиться, такою, що перевищує допустимі показники, проект буде направлений на доопрацювання. Зокрема, можна буде покривати фасади спецматеріалами, що гальмують потоки повітря. Однак у міністерстві не уточнили, як виконання нових норм позначиться на кінцевій вартості будівництва. Норма вступить в дію через три місяці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com