Enter your email address:

   
   

Вчені з Університету Огайо в ході великого дослідження прийшли до висновку про шкідливий вплив електронних сигарет на серце і кровоносні судини

Використання електронних сигарет представляє такий ризик для здоров’я, що через нього цими пристроями краще не користуватися. Таке попередження дослідники зробили на тлі майже 40 смертей і 2 000 хворих через електронні сигарети в США, передає Країна. Здоров’я.

Електронні сигарети традиційно просуваються на ринку в якості безпечної альтернативи звичайних сигарет. Відзначимо, що тютюнові вироби є найголовнішим запобіжної фактором ризику хвороб серця. Однак з електронними сигаретами пов’язана загадкова хвороба легень, яка вже вбила 40 жителів США, відправивши додатково на лікарняні ліжка в реанімаційні відділення майже 2 000 осіб. Причини цієї хвороби досі не встановлені, і наука мало що знає про довгострокове впливі електронних сигарет на здоров’я.

Вчені з Університету Огайо в ході великого дослідження прийшли до висновку про те, що наявна в розпорядженні науки інформація дозволяє припустити про шкідливий вплив електронних сигарет на серце і кровоносні судини. Автори цього дослідження згодні з тим, що для остаточних висновків потрібні додаткові наукові роботи, але наявні результати переконливо доводять – електронні сигарети не варті того ризику для здоров’я, який вони несуть, щоб починати ними користуватися.

Багато людей вважають дані гаджети безпечними, але у нас з’являється все більше причин турбуватися про їхній вплив на здоров’я, – кажуть автори дослідження. – Ми отримали інформацію про те, що тонкі частинки від електронних сигарет можуть проникати в кровотік і впливати на серце, то є пошкоджувати організм так само, як брудне повітря. Все це може збільшувати артеріальний тиск, рівень ригідності артерій, народжувати запальні процеси і згодом приводити до хвороб серця.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com