Enter your email address:

   
   
Своїм законопроектом Зеленський спробує змінити склад Конституційного суду - ЗМІ

На даний момент законопроект знаходиться в роботі у групи юристів на чолі з міністром юстиції Денисом Малюською.

У Кремлі очікують від України звіту про створення баз на Чорному морі

Плани України побудувати дві військово-морські бази на Чорному морі можуть мати негативні наслідки для атмосфери стабільності в регіоні.

Експерт оцінив ймовірність втрати безвізу з ЄС через рішення КСУ

Рішення Конституційного Суду щодо скасування електронного декларування доходів державних чиновників загрожує ударом по безвізовому режиму України з Євросоюзом і фінансовій співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура зізнався, що ще вісім років тому разом із прихильниками нинішнього нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука роздавав презервативи студентам Київського політехнічного інституту.

КС частково визнав неконституційною антикорупційну реформу - джерело в суді

Конституційний Суд України ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.

За останні місяці влада примусово об'єднала більшість територіальних громад

Громади оскаржують примусове об’єднання.

Досі не відомо, хто проводить і фінансує опитування Зеленського

Про те, з якою соціологічною компанією домовилася про проведення всеукраїнського опитування щодо п'яти анонсованим президентом Володимиром Зеленським питань, а також про те, у скільки він обійдеться партія "Слуга народу" поки не повідомляє.

З’явилося фото, як Зеленський з Єрмаком їли кашу, а військовим не видали тарілок

Не царська це справа - з холопами їсти.

Прес-служба глави держави опублікувала фотографію обіду президента Володимира Зеленського і глави його Офісу Андрія Єрмака з військовослужбовцями на Донбасі.

На Житомирщині єпископ агітував просто у церкві

Відео з’явилося на офіційній сторінці партії у селищі міського типу Черняхів Житомирської області.

Що слід змінити в виборах, і виборцях, кандидатах на владу, щоб кардинально поправити ситуацію в напрямку сталого поліпшення?

Українську державу знищити зовнішній ворог не в змозі завдяки потужній міжнародній підтримці України, стійкості патріотів на фронті, відданості волонтерів, підтримкою патріотів тилу.
Але внутрішній ворог, яким, на жаль є олігархічна влада, прагне до тотального розорення України і капітуляції перед ворогом зовнішнім.

   
© newspravda.com