Enter your email address:

   
   
Єлизавета Богуцька потролила масочний ідіотизм

Сьогодні, 19 травня, народна депутатка з фракції "Слуга Народу" Єлизавета Богуцька прийшла на засідання Верховної Ради у нестандартній масці та поділилась світлиною на своїй сторінці у Facebook.

Указ президента Росії Володимира Путіна, який додав тимчасово окупований Росією Крим до переліку прикордонних територій РФ, на яких іноземні громадяни не можуть мати у власності земельні ділянки є порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

Профільний комітет парламенту з понеділка розглянув 16 тис. поправок до так званого "антиКоломойского" закону, однак зупинив розгляд, коли залишилося менше 100 поправок. Це свідчить про навмисне затягування з боку представників монобільшості, які і наплодили цей "поправочний спам".

«Президент України під тиском Росії погоджується вести переговори на рівних зі збройними угрупованнями на сході країни», – пише автор статті Стефан Сіоан, французький журналіст, кінодокументаліст і кінопродюсер, який живе і працює в Києві.

В Україні паралельно із завершенням першого етапу децентралізації парламент також готує жорстку партизацію місцевих виборів.

У період, коли заборонені зібрання громадян більше, ніж на 60 осіб дуже зручно приймати "реформаторські закони".

Голова правоохоронного комітету Верховної ради Денис Монастирський (“Слуга народу”) заявив, що вважає однією з причин відсутності “гучних посадок” – процес реформування прокуратури, який розпочався наприкінці минулого року.

Для російської політики дуже важливо, коли з людиною є особистий контакт. Для них завжди важливо разом випити горілку. І у разі, якщо це вдалося, то вони вважають, що з цією людиною можна вирішувати питання.

Монобільшість у Верховній Раді тріщить по швах, а Володимир Зеленський змушений дедалі частіше звертатися до політичних опонентів.

Колишня заступниця глави МЗС Олена Зеркаль прокоментувала домовленості України з Росією у Мінську.

   
© newspravda.com