Enter your email address:

   
   

Екс-секретар РНБО жартома сказав Віндману, що він повинен влаштуватися на роботу міністра оборони України - він не мав повноважень робити такі пропозиці.

Екс-секретар РНБО Олександр Данилюк назвав жартом його пропозицію підполковнику Александру Віндману очолити міністерство оборони України. Про це він заявив в коментарі The Daily Beast.

Колишній високопоставлений чиновник з РНБО сказав, що він з Віндманом вів безтурботну розмова про те, як близько вони жили в колишньому Радянському Союзі. Саме тоді Данилюк жартома сказав Віндману, що він повинен влаштуватися на роботу міністра оборони в Україні.

"Ми обидва посміхалися і сміялися. Це був явно жарт", - сказав Данилюк зазначивши, що не зміг би серйозно запропонувати Віндману таку посаду без прямої згоди президента Володимира Зеленського.

Слідчі від республіканців в палаті представників неодноразово допитували Віндмана під час публічних слухань про його взаємодію з Данилюком, у тому числі про те, чи пропонував колишній секретар РНБО йому посаду міністра оборони.

Директор з європейських справ в Раді національної безпеки Білого дому, підполковник США українського походження Олександр Віндман підтвердив, що Данилюк йому тричі пропонував обійняти посаду міністра оборони України. Однак Віндман відразу відхилив ці пропозиції.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com