Enter your email address:

   
   
"Нові обличчя": Зеленський призначив начальником управління СБУ Львівщини генерал-майора Гончарова, який боровся проти Євромайдану

21 листопада, в день початку Революції Гідності, президент України Володимир Зеленський призначив начальником управління СБУ Львівської області генерал-майора Юрія Гончарова - який рівно шість років тому вже служив у Львівській області і займався боротьбою з Євромайданом.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ.

Зазначається, що на пост заступника глави СБУ Львівської області Гончарова призначив тодішній президент Віктор Янукович.

"За часів Януковича на прикордонну область, де йде контрабанда з Європи, призначали, як ми розуміємо, далеко не за безкоштовно, це була вельми вигідна комерційна посада, ну і треба було боротися з націоналістами, Садовий там знову-таки. Судячи з того, що Гончарова не звільнили, він був лояльний до "регіоналів". Зняли з поста Гончарова за його роботу на Януковича відразу після революції за Турчинова", - розповів журналіст.

"Але досвідчені кадри Януковича в СБУ дуже цінував президент Петро Порошенко. Він призначав на важливі пости учасників операції зі штурму Майдану, і що цікаво, це не викликало особливого резонансу в ЗМІ та серед цивільного суспільства. У листопаді 2014-го Гончаров був призначений на пост голови Сумського управління СБУ. Теж прикордонна область, теж контрабанда через кордон, тільки вже в РФ", - зазначив головний редактор "Цензор.НЕТ".

У листопаді 2017-го Гончарова було призначено главою СБУ Чернігівської області.

"Теж прикордонна область, теж треба працювати з контрабандистами. Через тиждень після призначення Гончаров купив собі Мерседес GLK", - додав Бутусов.

"Цілком очевидно, що для боротьби з контрабандою президенту Зеленському потрібні "нові обличчя", ніяк не пов'язані з минулими корумпованими кадрами. Принаймні так оголошувалося. Мабуть, президенту здалося, що саме Юрій Гончаров саме з цих, із "нових". І його повернули на одне з найбільш корумпованих напрямків, де Гончаров вже самовіддано боровся за Януковича. Все знайоме. Кордон і бусики з товаром, Садовий, якого також як і за Януковича, і за Порошенка треба б за щось посадити... Професіонали дорого коштують, вони потрібні всім президентам", - резюмував головний редактор "Цензор.НЕТ".

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com