Enter your email address:

   
   
Експерт: Найближче оточення Зеленського доносить йому вигідні Кремлю ідеї

Головна загроза для України зараз іде від її політичного керівництва. Влада хоче розміняти український потенціал опірності на газовому фронті на примарний мир на Донбасі.

«Путін обіцяє Зеленському дешевий газ і мир на Донбасі. Це – пастка» – в публікації під таким заголовком експерт з енергетичної безпеки тижневика «Країна» Михайло Гончар наголошує, що не може бути й мови про відновлення прямих закупівель палива у Росії, доки росіяни не забралися з Криму й Донбасу, не виплатили «Нафтогазу» компенсацію за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Експерт стверджує, що президентом Зеленським керують з Москви. Через найближче оточення йому доносять вигідні Кремлю ідеї. А він намагається їх реалізувати. Це шлях до національної катастрофи, попереджає Гончар.

Януковичу говорили про прагматичне співробітництво між Україною та Росією, а на ділі Москва формувала економічну й енергетичну залежність України. Далі Кремль висував політичні умови. Зараз намагається повторити цей сценарій. Пропонує Зеленському нібито дешевий газ і мир на Донбасі. Той думає, що «достатньо просто припинити стріляти». Не має стратегії, як діяти на «нормандській зустрічі».

Путін вимагатиме, щоб Україна відмовилася від судових претензій і майже 2,87 мільярда доларів компенсації. Через так звану «формулу Штайнмаєра» вириває з Мінських угод політичний компонент, а безпековий – затуляє на задній план. Для України це неприйнятно, наголошує експерт.

 

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com