Enter your email address:

   
   
В Україні відбулася революція, а потім контрреволюція з повним відновленням системи

В сучасному світі інформаційна війна є важливою складовою загальної війни.

Останнім часом в соцмережах і не тільки лунають висловлювання, що нібито в Україні все так погано, бо в усьому винний Майдан. Якби не Майдан, жили б собі добре, з цілісною територією, без війни, з дешевим доларом. Таким чином знецінюється героїзм майданівців, добровольців, які щиро воювали на Донбасі за краще життя для себе, для своїх дітей.

Від початку сцену Майдана організували представники тодішньої опозиції для своїх цілей, але потім ситуація вийшла з під контроля і люди щиро боролися за краще майбутнє, за вихід з орбіти впливу Москви, за європейський рівень життя в Україні, за справедливий соціально-економічний устрій. Кожний день хтось вночі вішав на ялину портрет Тимошенко і кожний день майданівці його знімали, бо вони були проти системи, а не за якихось політиків.

Після захоплення адмінбудівель і висловлення недовіри Януковичу революційний процес зупинився, бо все відбувалося стихійно і без плану. А оскільки сцена Майдану належала політикам, вони підімняли події під себе, створивши новий уряд з самих себе. Під час представлення уряду майданівці, які стояли навколо сцени, висловлювали своє незадоволення, але по-українськи вічливо - написами з посиланням Яценюка куди подалі, замість того, щоб просто забити його камінням. Само собою незадоволення людей було проігнороване і так звана опозиція прийшла до влади.

Від діяльності нового уряду складалося враження, що їх мета зробити якнайгірше. Внаслідок чого соціально-економічний стан в Україні значно погіршився. Люди чекали як мінімум покарання регіоналів, бо ж до влади прийшла нібито опозиція. Але ні, регіонали як були на своїх місцях, так і залишилися, беркутівці, які стріляли майданівцям в очі, так і залишилися безкарними.

Стільки людей постраждало і загинуло за краще життя в Україні, і все намарно.

А зараз в суспільство активно вкидається ідея, що у всіх проблемах винні майданівці. Ось хто справжній ворог - кажуть пропагандисти режиму.

Ніхто не наголошує на тому, що крім революції, в Україні відбулася контрреволюція з повною реставрацією і посиленням системи. І проблема зовсім не в Майдані, а в тому, що майданівці не довели революцію до кінця.

Захопивши адмінбудівлі і утворивши паралельні органи влади, майданівці повинні були відразу визначити подальший новий політичний, економічний, соціальний, культурний шлях України:

- вихід з орбіти впливу Москви

- орієнтація на європейські стандарти життя.

Для в тілення в життя народних мрій новий уряд мав складатися з зовсім нових облич, а не з облич старо-нової влади, опозиції, яка імітувала, що вона опозиція, а насправді є і була частиною системи.

У пересічних громадян відсутні націоналістичні орієнтири, відсутня національно-патріотична ідея. Вони замінені проектом "Єдіная страна", який активно розкручується владою. Цей проект посилює діючу систему, люди нібито ходять на вибори, але суть влади і напрямок руху не змінюється, тільки частково змінюються обличчя.

Але ситуація погіршується: проукраїнські патріоти бояться щось комусь зайве сказати, написати, бо за українську мову і за проукраїнську позицію можуть вбити і вбивають, як це було під час Майдану. В садочках і школах виховується безмежна толерантність в рамках проекту "Єдіная страна". Boris Javir пише у Фейсбук: "коли в Галичині почнуть вбивати за українську мову ті, хто нині в садках каже "шкафчік", "штанішкі", "зарядка"?" На жаль, все до цього йде, якщо пересічним громадянам не буде даний новий шаблон поведінки і реакцій на суспільно-політичні події в Україні у вигляді адекватної української національно-патріотичної ідеї.

Читайте також - Україні не потрібен загально національний лідер, зате необхідні активні "пересічні" українці, які чітко знають, чого хочуть

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com